O nas

Polimerc Sp. z o.o. jest wielobranżowym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją.

Profil działalności Polimerc Sp. z o.o.  jest bardzo szeroki: od wiodącej działalności – motoryzacyjnej w zakresie pojazdów ciężarowych, dostawczych i autobusów, poprzez usługi elektryczne, produkcję blacharki do ciągników rolniczych, usługi blacharsko-lakiernicze, do usług diagnostycznych, myjni samochodowej i sprzedaży paliw.

Firma jest zlokalizowana na działce o powierzchni 5 ha. Działalność produkcyjno-usługowa jest prowadzona w specjalistycznie wypo­sażonych halach o łącznej powierzchni 8000 m2 i pomieszczeniach magazynowych o powierzchni 1400 m2.

O nas O nas O nas O nas

Posiadamy autoryzację wielu znanych firm branży motoryzacyjnej, przede wszystkim Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. oraz  EvoBus Polska Sp. z o.o. Więcej na ten temat możecie się Państwo w działach ofertowych dotyczących prowadzonych przez nas autoryzowanych serwisach.

Działalność handlowa to przede wszystkim sprzedaż części zamiennych do samochodów, naczep i przyczep oraz sprzedaż samochodów i naczep.

Polimerc Sp. z o.o. posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009 Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie projektowania, produkcji i remontów nadwozi samochodowych, doposażenia samochodów użytkowych oraz produkcji elementów blacharki do pojazdów, a także usług tokarskich i ślusarsko-spawalniczych.

Profesjonalne wyposażenie techniczne i doświadczona kadra sprawiają, że oferowane usługi gwarantują wysoki poziom techniczny spełniający oczekiwania naszych Kontrahentów i Klientów. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres i kompleksowość usług w procesie napraw zestawów pojazdów.

Zapraszamy do współpracy.
Zarząd Polimerc Sp. z o.o

Array

ponad 25 lat doświadczenia
ponad 8000 m2powierzchni hal
ponad 100profesjonalistów
O nas, Polimerc - Autoryzowany serwis samochodowy, Serwis samochodów Ciężarowych, Serwis naczep, Dobczyce, Kraków, Małopolska- nasza lokalizacja

Kontakt

Polimerc Sp. z.o.o.

681-12-90-176

ul. Obwodowa 6, 32-410 Dobczyce

12 37-28-910

biuro@polimerc.pl

więcej informacji
wczytywanie

do_gory